pozyczka na raty
Umiejętność
Jakość usługi 92%
Umiejętność
Przyznawalność 86%
Umiejętność
Ocena kontaktu z klientem 88%
Umiejętność
Nasza Ocena 91%

Wiek pożyczkobiorcy: od 20 lat                           
Okres : od 4 do 32 miesięcy
Zakres pożyczki: od 1000 zł do 18 000 zł

Wymagane do złożenia wniosku:                                                                                             
– dowód osobisty,

– konto bankowe,
– adres email,
– telefon komórkowy,                               
– polskie obywatelstwo,
– adres zamieszkania na terenie PL    

Przykład reprezentatywny  w Fellow Finance:

Oprocentowanie pożyczki, które jest zawsze stałe i wynosi 10% w skali roku. Przykład: Jeśli aplikujesz o pożyczkę 1000 zł na 12 miesięcy, w skali roku zapłacisz w sumie 54,99 zł odsetek (odsetki są naliczane tylko od pozostałego do spłaty kapitału, a jego kwota maleje rzecz jasna wraz ze spłatą każdej kolejnej raty).
 

Zalety:
-Przejrzysta strona internetowa – bardzo prosta w nawigowaniu
-Szybka i sprawna weryfikacja klienta – nie trwa dłużej niż kilkanaście minut
-Nowoczesne rozwiązania – stosowanie usługi Kontomatik
-Nawet jeśli nasza zdolność kredytowa nie jest wystarczająca, możemy liczyć na dopasowanie innej oferty
-Elastyczne zobowiązania – pożyczka dostosowana do potrzeb klienta

Wady:
-Infolinia działająca tylko w godzinach 11-15
-Brak wymienionych źródeł weryfikacji klienta

pozyczka na raty

 

4 – 32 miesięcy

Okres spłaty

Kwota Pożyczki
1000-18000zł

4.9/5
4.9/5

♥ 2076 osób wybrało tę ofertę

Fellow Finance :

Fellow Finance prosperuje od 2013 roku. Firma idealnie potrafiła rozwinąć się w momencie, w którym na rynku finansowym potrzebowano nowoczesnych finansowych rozwiązań. Od początku celem firmy było oferowanie usług na najwyższym poziomie i szerzenie social lendingu w Europie jako innowacyjnego rozwiązania dla pożyczkobiorców. Zespół firmy może pochwalić się dużym doświadczeniem w branży finansowej. Oprócz składu zarządu firmy, imponujący jest również kapitał własny korporacji, który wynosi 2,7 milionów euro. Księgowością zajmuje się sam Timo Helle – autoryzowany audytor z firmy księgowej Advico Gran Thornton. Fellow Finance jest firmą stabilną, dobrze gospodarującą swoimi aktywami i dbającą o swój nieustanny rozwój. Stworzona przez markę platforma jest wygodna nie tylko z perspektywy pożyczkobiorców, lecz również tych, którzy chcieliby w mądry i bezpieczny sposób zainwestować swoje pieniądze. Fellow Finance to pożyczanie i inwestowanie w najlepszym stylu dla osób ceniących nowoczesne rozwiązania.

Koszty pożyczki w Fellow Finance

Na całkowity koszt pożyczki w Fellow Finance składają się:

  • Oprocentowanie pożyczki, które jest zawsze stałe i wynosi 10% w skali roku. Przykład: Jeśli aplikujesz o pożyczkę 1000 zł na 12 miesięcy, w skali roku zapłacisz w sumie 54,99 zł odsetek (odsetki są naliczane tylko od pozostałego do spłaty kapitału, a jego kwota maleje rzecz jasna wraz ze spłatą każdej kolejnej raty).
  • Opłata wstępna w wysokości od 12% do 17% kapitału, płatna jednorazowo. Opłata wstępna potrącana jest z kapitału przyznanej pożyczki przy przelewie na twoje konto. Przykład: jeśli wnioskujesz o pożyczkę o kapitale 1000 zł, na twoje konto zostaje przelane 830 zł: 1000 zł x 17% = 170 zł; 1000 zł – 170 zł = 830 zł.
  • Opłata administracyjna, która w sumie wynosi maksymalnie 35% otwartego kapitału pożyczki i jest wliczana do comiesięcznych rat. Opłata administracyjna jest negocjowana na platformie Fellow Finance poprzez oferty inwestorów. Oznacza to, że po złożeniu wniosku o pożyczkę Pożyczkodawcy składają propozycje finansowania (widoczne po zalogowaniu na konto w Fellow Finance). Możesz je zaakceptować lub czekać na bardziej korzystne oferty. Wszystkie wnioski pozostają w systemie przez 14 dni lub do momentu zaakceptowania warunków i wypłaty pożyczki. Pamiętaj, że im bardziej wiarygodnym Pożyczkobiorcą jesteś, tym bardziej atrakcyjnych ofert możesz się spodziewać od inwestorów. Przykład: jeśli wnioskujesz o pożyczkę w kwocie 1000 zł na 12 miesięcy, maksymalna wysokość opłaty administracyjnej wyniesie 35% otwartego (pozostałego do spłaty) kapitału, a więc jej faktyczna wysokość będzie się zmniejszać wraz ze spłatą kolejnych rat. W pierwszej racie będzie to np. 18,33 zł, a w ostatniej już tylko 1,69 zł. Co istotne, opłata jest wliczona w ratę, która jest dla twojej wygody zawsze równej wysokości. W opisywanym przykładzie rata wynosiłaby 115,14 zł/miesiąc.
  • Opłata za prowadzenie konta w Fellow Finance. Opłata za prowadzenie konta wynosi od 3% do 20% kapitału pożyczki i jest wliczona w comiesięczne raty. Przykład: przy wspomnianej już pożyczce w kwocie 1000 zł na 12 miesięcy, miesięczna opłata za prowadzenie konta będzie wynosić 16,70 zł: 1000 zł x 20% = 200 zł; 200 zł/12 = 16,70 zł.

NAJCZĘSTSZE PYTANIA :

W Fellow Finance masz zawsze pewność stałego oprocentowania 10% w skali roku.

Na koszty pożyczki, poza odsetkami, składają się: opłata wstępna (uiszczana jednorazowo przy wypłacie pożyczki) oraz wliczona w raty comiesięczna opłata za prowadzenie konta na platformie Fellow Finance i opłata administracyjna. Aktualny cennik znajduje się na naszej stronie internetowej.

Staramy się jak najbardziej ułatwić naszym klientom proces składania wniosku pożyczkowego. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych metod weryfikacji nie wymagamy przesyłania żadnych dokumentów. Upewnij się tylko, że podane przez ciebie w trakcie składania wniosku dane finansowe są poprawne oraz wyraź zgodę na weryfikację w bazach informacji gospodarczej i za pośrednictwem usługi Kontomatik.

Fellow Finance oferuje unikalną wśród pośredników pożyczek społecznościowych usługę. Po wypełnieniu przez ciebie wniosku pożyczkowego oceniamy twoją zdolność kredytową, opierając się na podanych w nim informacjach i na informacjach pozyskanych w toku weryfikacji. W naszej analizie używamy ponad 40 zmiennych, takich jak dane demograficzne, dane o dochodach i wydatkach, itp. Wynik naszej oceny nie jest upubliczniany, udostępniamy go wyłącznie w formie oceny wiarygodności kredytowej (ratingu) inwestorom rozważającym sfinansowanie twojego wniosku formie ratingu.

Po złożeniu wniosku w systemie Fellow Finance wszystkie twoje informacje zostaną przez nas zweryfikowane oraz przeanalizowane w celu nadania ci oceny zdolności kredytowej (w formie ratingu). Weryfikacja odbywa się od razu po złożeniu wniosku i, jeśli nie pojawią się żadne wątpliwości, wniosek pożyczkowy moze zostać zaakceptowany, a pożyczka przyznana, nawet w przeciągu kilkanastu minut. Możliwe, że jeśli twoja zdolność kredytowa nie pozwoli na przyznanie pożyczki w wysokości, o którą wnioskujesz, zaproponujemy ci mniejszą pożyczkę.

Pamiętaj, że Fellow Finance nie jest pożyczkodawcą. Po zaakceptowaniu przez nas twojego wniosku, zostanie on udostępniony inwestorom na naszej platformie, a więc będzie widoczny dla wszystkich potencjalnych Pożyczkodawców. Czas potrzebny na zebranie od inwestorów kwoty pożyczki zależy przede wszystkim od tego, jaką ocenę zdolności i wiarygodności kredytowej (rating) ci przyznaliśmy. Im wyższa ocena, tym szybciej masz szansę znaleźć Pożyczkodawców. Jeśli ocena twojej zdolności kredytowej jest niższa, Pożyczkobiorcy będą bardziej skłonni pożyczyć ci pieniądze przy wyższej opłacie administracyjnej. W większości przypadków oferta finansowania jest dostępna już kilka minut po złożeniu wniosku.

Możesz ubiegać się o zwiększenie kwoty pożyczki po czterech miesiącach terminowych spłat.

Przesunięcie terminu płatności o 14 dni raty lub zawieszenie spłaty kapitału pożyczki na miesiąc jest możliwe poprzez kontankt (telefoniczny lub e-mailowy) z naszym działem należności. Po zatwierdzeniu zmiany w planie spłat do raty doliczana jest opłata za wykonanie usługi zgodnie z aktualnym cennikiem, dostępnym na naszej stronie internetowej.

OPINIA NASZYCH KLIENTÓW :

Bogdan
Bogdan
Czytaj więcej
uratowali mi tylek w baaardzo kiepskim momencie zycia- za co bede im wdzieczny po sam kres. Dla mnie to właśnie firma, która nie zostawi człowieka w potrzebie. Dla mnie numer jeden.
Justyna Z.
Justyna Z.
Czytaj więcej
Okres na jaki można pożyczyć jest na tyle długi, że jak się rozbije raty na maksymalny okres to nie są one jakoś bardzo drogie.
Krystek
Krystek
Czytaj więcej
Polecam 😉
Krzysiek R.
Krzysiek R.
Czytaj więcej
Spoko, elastyczna oferta. Jak dla mnie daje rade i to bardzo.
Joola
Joola
Czytaj więcej
Wcale nie tak prosto o pożyczkę u nich. Jak dla mnie bez szału- bo ich oferta nie powala, a obwarowań od groma.
Poprzedni
Następny

KONTAKT :

Fellow Finance – dane firmy:

Kapitał zakładowy 200 000 zł
KRS 0000576864
NIP 7010508554
REGON 362560885

Dane kontaktowe:

FELLOW FINANCE Spółka z o.o.
ul. Nowogrodzka 44 lok.3
00-695Warszawa
e-mail: bok@fellowfinance.pl
telefon: 22 397 51 15

www: www.fellowfinance.pl

Chwilówki i Pożyczki na raty

Prezentujemy produkty najlepszych i najbardziej znanych pożyczkodawców w sieci . Bardzo szeroka oferta. Serdecznie zapraszamy !