wonga pożyczki
Umiejętność
Jakość usługi 93%
Umiejętność
Przyznawalność 83%
Umiejętność
Ocena kontaktu z klientem 93%
Umiejętność
Nasza Ocena 91%

Wiek pożyczkobiorcy: od 18 lat                           
Okres : od 3 do 60 miesięcy
Zakres pożyczki: od 50 zł do 20000 zł

Wymagane do złożenia wniosku:                                                                                              
– dowód osobisty,

– konto bankowe,
– adres email,
– telefon komórkowy,                               
– polskie obywatelstwo,
– adres zamieszkania na terenie PL    

Zalety:
-Możliwość wzięcia pożyczki już po ukończeniu 18 roku życia
-Możliwość niepłacenia jednej raty – oferta jedna rata gratis
-Możliwość bezpłatnego wydłużenia terminu spłaty aż trzy razy
-Niskie RRSO Wongi na raty – 18,9 proc.
-Długi okres kredytowania – pożyczkę ratalną można spłacać nawet przez 60 miesięcy
-Program Korzyści przygotowany dla stałych klientów
-Punkty PAYBACK za terminowe uiszczanie płatności
Wady:
-Weryfikowanie historii kredytowej klientów w rejestrach dłużników

wonga pożyczki

 

3 – 60 miesięcy

Okres spłaty

Kwota Pożyczki
50-20000zł

5/5
5/5

♥ 1858 osób wybrało tę ofertę

Wonga :

Wonga jest jedną z instytucji pozabankowych świadczących usługi w branży pożyczkowej. Udziela nie tylko pożyczek ratalnych w kwocie od 50 do 20000 zł na 60 rat, ale również pożyczek krótkoterminowych. Oferowane świadczenia charakteryzują się dogodnymi warunkami i jasnymi zasadami ubiegania się o wsparcie finansowe. Wonga na raty oferuje bezpłatną przerwę w spłacie pożyczki oraz jedna ratę gratis. Aby skorzystać z przerwy w spłacaniu należy spłacić minimum dwie raty. Oferta dostępna jest raz na 12 miesięcy, maksymalnie 3 razy w okresie trwania pożyczki oraz pod warunkiem braku zaległości w spłatach. Aktywacja oferty możliwa najwcześniej na 14 dni przed terminem płatności danej raty, nie później niż w terminie jej płatności. RRSO wynosi 18,9 proc.

Pożyczkodawca działa na rynku od 2007 roku. Pierwsze kroki stawiał w Wielkiej Brytanii, a dzisiaj rozszerzył swoją działalność na trzy kontynenty. Jest to najlepszy dowód na to, że oferta Wongi znalazła uznanie i klienci chętnie z niej korzystają.

Nic dziwnego – pożyczki można zaciągać w sposób w pełni internetowy, a osoby korzystające z oferty po raz drugi bądź kolejny mogą aplikować o pomoc finansową przez telefon. Pożyczkodawca pozwala im również korzystać z dodatkowych udogodnień. Zaliczają się do nich m.in. Program Korzyści zapewniający nawet 45 proc. zniżki oraz Program PAYBACK. Za każdą spłatę rat zgodnie z harmonogramem otrzymujemy punkty, które wymieniamy na dowolne nagrody. Jeśli zaś zdecydujemy się wcześniej spłacić zobowiązanie, możemy liczyć na niższe koszty. Za wypłatę i spłatę pożyczki Wonga nie nalicza żadnych dodatkowych kosztów.

Koszty pożyczki w Wonga :

Opłaty za przygotowanie oraz udzielenie pożyczki w Wonga przedstawiamy w tabeli poniżej.

koszty pożyczki w wonga

Prowizja jest każdorazowo indywidualnie wyliczana. Firma nie przewiduje innych opłat za przygotowanie czy udzielenie świadczenia finansowego. Warto pamiętać, że Wonga oferuje Program Korzyści dla swoich klientów, który pozwala na obniżenie kosztów pożyczki.

 

Przykładowy koszt pożyczki dla nowego klienta (1000 zł na 30 dni)

Klient, który decyduje się na zaciągnięcie pożyczki w Wonga po raz pierwszy, zapłaci wyłącznie 10 zł prowizji. Oprocentowanie jest równe 0%, a firma nie pobiera innych opłat.

 • Pożyczka: 1 000 zł na 30 dni
 • Oprocentowanie: 0%
 • Prowizja: 10 zł
 • Do oddania: 1 010 zł

 

Przykładowy koszt pożyczki dla stałego klienta (2 500 zł na 2 miesiące)

Osoby, które decydują się na współpracę z firmą Wonga po raz kolejny, zapłacą wyższą prowizję za udzielenie pożyczki. Oprocentowanie wciąż jednak wynosi 0%.

 • Pożyczka: 2 500 zł na 2 miesiące
 • Oprocentowanie: 0%
 • Prowizja: 22,50 zł
 • Do oddania: 2522,50 zł

NAJCZĘSTSZE PYTANIA :

Czy wnioskowanie o pożyczkę przez Internet jest bezpieczne?

Informacje o udzielonej pożyczce przekazywane będą jedynie Tobie. Chronimy prywatność naszych Klientów, dlatego w kontaktach używamy Twojego adresu e-mail oraz numeru telefonu.

Kontaktujemy się listownie na podany we wniosku adres korespondencyjny tylko w uzasadnionych wypadkach takich jak m.in.:

 • podpisanie umowy (jeśli wybierzesz tradycyjną formę podpisania umowy) – jako alternatywę proponujemy akceptację warunków umowy online
 • gdy wystąpią zaległości w spłacie pożyczki
 • gdy odpowiadamy na reklamację (jeżeli nie wskażesz, że preferujesz odpowiedź emailem).

We wniosku prosimy o podanie numeru telefonu do pracodawcy. Nie użyjemy tego numeru do nieuzasadnionej próby kontaktu z Tobą.

Wszystkie dane, które podasz we wniosku objęte są ochroną zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych, w tym RODO.

Czy wniosek o pożyczkę mogę złożyć przez telefon?

Pierwszy wniosek o pożyczkę w Wonga można złożyć jedynie przez Internet, używając:

 • komputera stacjonarnego lub
 • laptopa lub
 • tabletu lub
 • telefonu komórkowego.

Zalecamy skorzystanie z aktualnej wersji przeglądarki internetowej np.: Google Chrome, Mozilla Firefox.

Wpisuj dane bardzo uważnie, gdyż cofnięcie się do poprzednich kroków, w celu zmiany danych jest niemożliwe. 

Kolejny wniosek o pożyczkę będziesz mógł złożyć przez Internet lub telefonicznie. Zrobisz to, kontaktując się z pracownikiem Biura Obsługi Klienta pod numerem telefonu 22 388 88 88 lub 660 168 100 lub zamawiając rozmowę na stronie internetowej Wonga. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą najszybciej, jak będzie to możliwe.

Czy wymagane jest zaświadczenie o dochodach podczas składania wniosku o pożyczkę?

Podczas wypełniania danych dochodowych należy wpisać informacje zgodne z prawdą. Standardowo nie wymagamy zaświadczeń o zatrudnieniu ani dokumentów potwierdzających wysokość zarobków, które zostaną przez Ciebie zadeklarowane podczas aplikacji o pierwszą pożyczkę.

Zastrzegamy jednak, że mogą pojawić się sytuacje, w których poprosimy o udokumentowanie Twojego dochodu. Wtedy niezbędne będzie dosłanie przez Ciebie dodatkowych dokumentów. Dowiesz się o tym telefonicznie, a nasz pracownik podczas rozmowy przekaże Ci dokładną instrukcję.

Czy mogę wnioskować o pożyczkę za granicą?

Jeżeli masz skończone 18 lat, polskie obywatelstwo, masz indywidualny rachunek bankowy w banku działającym w Polsce, ważny dowód osobisty, ale w czasie składania wniosku tymczasowo znajdujesz się za granicą, nie powinno to mieć wpływu na decyzję o udzieleniu pożyczki.

OPINIA NASZYCH KLIENTÓW :

Kamil
Kamil
Czytaj więcej
Bardzo sprawnie otrzymałem pozyczke . Trwało to moze 15 min i pieniazki byly na moim koncie . Ofeta super . Otrzymałem kilka propozycji i wybrałem najlepsza dla siebie. Szczerze polecam Wonge !
Magda
Magda
Czytaj więcej
Swietna oferta . Maja rowniez chwilowke jesli ktos potrzebuje szybko maly zastrzyk gotowki. Fakt ja mam dobra historie kredytowa , wiec nie mialam zadnych problemow i oferta super ! Oprocentowanie jak w banku .
Kamila
Kamila
Czytaj więcej
Srednio.Mialam dosc nadszarpana historie i 3 razy aplikowalam i nie udzieli mi pozyczki . Dopiero po splacie starych zobowiazan dostalam pozytywna decyzje . Ale duzy plus za oprocentowanie
Anonim
Anonim
Czytaj więcej
Wszystko ok . Bardzo dobry pozyczkodawca;)
Poprzedni
Następny

KONTAKT :

Dane kontaktowe :

Wonga.pl sp. z o.o.
ul. Żaryna 2B, bud. D, 02-593 Warszawa

NIP: 1132853869
REGON: 146025969
KRS:0000412352
Kapitał zakładowy: 10.000.000,00 zł.

email: kontakt@wonga.com
tel.kontaktowy: 22 388 88 88, 660 168 100

Strona : https://www.wonga.pl

godziny pracy:
pon-pt: 8.00-22.00
sob-ndz: 9.00-17.00 (za wyjątkiem świąt państwowych)

Chwilówki i Pożyczki na raty

Prezentujemy produkty najlepszych i najbardziej znanych pożyczkodawców w sieci . Bardzo szeroka oferta. Serdecznie zapraszamy !